Hakkımızda

Cinsel sağlık, bireyin ruhsal ve fiziki sağlığını yakından ilgilendiren, dolayısıyla toplumun genel sağlığını da doğrudan etkileyen önemli bir konudur.

Cinsel olarak sağlıklı olan yetişkinler, yaşama karşı daha pozitif yaklaşmakla birlikte daha mutlu bir yaşam sürerler ve çevresi ile olan ilişkilerinde de daha başarılıdırlar. Bu kişiler, davranışları konusunda sorumluluk alabilen, diğer insanların görüşlerine saygılı, vücudunun değerini bilen ve kendi değerleri ile tutarlı davranışlar gösteren bireylerdir.

Cinsel Sağlık ve Terapi.com olarak bizler de toplumu fazlasıyla yakından ilgilendiren bu konuda sizlerin mutluluğu için bilimsel veriler ışığında çalışmakta; hayatınızda yer alan soru ve sorunlara yol göstermeye çalışmaktayız.

Unutulmamalıdır ki; bu sitede yapmış olduğumuz öneriler ve yer alan bilgiler yalnızca bilgilendirme amaçlıdır ve asla ilgili uzman hekim tarafından yapılacak olan muayenenin yerini tutmaz.
Cinsel işlev bozukluğu, cinsel isteksizlik, vajinismus, erken boşalma, eşlerin cinsel uyumsuzluğu, konularında daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.